Džinsai ir velvetas
Elastiniai džinsai
Medvilninė velvetinė pilka alyvuogė
Ploni džinsai - mėlyni
Medvilnės parašas - Paisely
Siuvėti džinsai
Linas su medvilne kaip džinsai KUPONAS 110 cm
Džinsai mėlyni
Džinsiniai audiniai puikiai tinka moterų garderobams, todėl renkamės tik labai geros kokybės medžiagas, kurios su jumis liks ne vieną sezoną – nėra nieko blogiau už greitu tempu dėvimą džinsą. Kaip ir velvetas, tai puiki medžiaga patogioms kelnėms, kurias norite dėvėti kiekvieną dieną. Audinių didmenininkas Poznanėje siūlo platų universalių ir nestandartinių dizainų pasirinkimą, todėl galite lengvai sukurti unikalius, bet patogius drabužius. Atraskite mūsų didelę džinsinio audinio kolekciją!
Geros kokybės džinsiniai ir velvetiniai audiniai kiekvienai progai
Mes siūlome aukštos kokybės velvetinį ir džinsinį audinį prie matuoklio – kiekvienas iš jų gali būti laisvai pritaikomas jūsų projektams. Žmonės, apsilankę mūsų internetinėje audinių parduotuvėje, turi prieigą prie profesionalių gaminių nuotraukų, tačiau jie taip pat gali užsisakyti nemokamų pavyzdžių, kurių dėka lengviau priimti galutinį sprendimą dėl audinio įsigijimo. Mielai pasidalinsime savo patirtimi su Jumis – tiesiog susisiekite su mumis ir mes pasiūlysime geriausius sprendimus. Dėl medžiagos universalumo džinsinis audinys matuokliu yra itin populiarus pasirinkimas, tačiau išskirtiniams kūriniams geriau tiks šilko satinas ir natūralus šilkas, kuriuos taip pat galite lengvai užsisakyti mūsų parduotuvėje.
Kaip plauti džinsus?
Džinsinis audinys pagal matuoklį yra audinys, kuris nemėgsta dažno skalbimo – kiekvienas paskesnis apsilankymas skalbimo mašinoje išskalbia spalvą (nebent tai yra jūsų tikslas) ir neigiamai veikia kelnių formą. Dėl šios priežasties džinsus reikėtų skalbti kraštutiniu atveju, t.y. kai atsiranda nešvarumų ir diskomforto. Jūs tikrai žinosite, kad tai yra momentas. Kaip tai padaryti? Pasukite džinsus į išorę, uždarykite užtrauktuką ir užsekite mygtuką. Nepamirškite ištuštinti kišenių (nėra nieko blogiau nei nuplautas audinys, pritvirtintas prie džinsinio audinio ). Kelnes skalbkite žemoje temperatūroje (30 laipsnių) ir mažu greičiu, pasirinkdami trumpą skalbimo ciklą, skalbimo miltelius ar skystį, bet nepridėdami audinių minkštiklio. Venkite audinio džiovinimo ant radiatoriaus ir lyginimo aukštoje temperatūroje. Dėl to – džinsinis audinys ilgus metus jums atsipirks gražia, gilia spalva ir gera forma.
Su kuo eina velvetas?
Pastaraisiais metais velvetas buvo laikomas nemadinga medžiaga – tačiau šiandien jis grįžta į salonus, užkariaudamas žmonių, mėgstančių derinti drabužius su skirtingomis tekstūromis, širdis. Velvetinis audinys yra puikus aksesuaras rudens ir žiemos sezonu, be kita ko, dėl minkštumo ir šilumos, kurią jis apgaubia šaltesnėmis dienomis. Geras pasirinkimas bus naudoti velvetą ant marškinių, kurie gali būti naudojami kaip plonas džinsinis švarkas. Verta ieškoti ryškių spalvų medžiagos, tačiau venkite juodos ir rudos spalvos – velveto atveju nesunku pasiekti senėjimo efektą. Mūsų džinsinių audinių didmeninė prekyba skatina mados eksperimentus!
Džinsinė medžiaga – kiek istorijos
Džinsinis audinys yra medvilninis audinys , pagamintas iš susuktų siūlų su pynimu. Dažniausiai ši medžiaga dažoma mėlynai, naudojant indigo dažus, kurie anksčiau buvo gaunami iš indigo dažų lapų, o šiandien ji sukurta sintetiniu būdu.
Džinsinis audinys yra toks populiarus, kad beveik kiekvienas savo spintoje turi bent keletą iš jo pagamintų drabužių. Dažniausiai tai yra kelnės, nors sijonai, suknelės ir švarkai taip pat yra gana populiarūs. Iš kur iš tikrųjų atsirado džinsinis audinys?
Pirmasis džinsų audinių fabrikas buvo įsikūręs Prancūzijoje, Nimeso mieste. Tačiau tikrasis drabužių, pagamintų iš šios medžiagos, dėvėjimo bumas patenka į XIX a. Tuomet Levi Straussas įkūrė savo didmeninės prekybos verslą, kuris patenkino patvarių ir tvirtų kelnių, reikalingų naujakuriams, paklausą per nuolatinį aukso skubėjimą JAV.
Džinsinio audinio klestėjimas patenka į XX a. 80-uosius, kai įvyko džinsinio audinio gamybos raidos kulminacija. Tuo metu buvo pradėtos kurti ne tik tradicinės storos ir patvarios kelnės, bet ir:
- Striukės
- Sijonai
- Suknelės
- Marškiniai
- Batai.
Džinsinio audinio populiarumas tęsiasi iki šios dienos. Iš jo pagaminti drabužiai gali būti beveik bet kokios formos – ne tik darbo ar laisvalaikio drabužiai. Apranga iš džinsinio audinio buvo dėvima net ant raudonojo kilimo – nors tai gana neįprastas šio audinio panaudojimas, reikia pripažinti, kad jo naudojimo universalumas yra išskirtinis.
Ką galite siūti iš džinsinio audinio?
Džinsinis audinys suteikia beveik neribotas galimybes. Mūsų pasiūlyme rasite įvairaus storio medžiagų, kurios leis jums sukurti daug gražių drabužių. Dažniausias taikymas, žinoma, yra kelnės, tačiau yra daug daugiau galimybių. Iš plonesnio džinsinio audinio galite siūti, pavyzdžiui, madingą suknelę ar sijoną.
Striukės, pagamintos iš džinsinio audinio medžiagos, kurios gali būti įvairių kirpimų, taip pat yra nepaprastai populiarios. Tas pats pasakytina ir apie marškinius – tai pasiūlymas tiek vyrams, tiek moterims. Džinsų audinys taip pat leidžia sukurti daug įdomių aksesuarų – krepšių, kuprinių ir net batų. Ji taip pat siūlo daug galimybių interjero dizaino srityje, galite ją naudoti siuvant pagalves, užuolaidas ar lovatieses.
Kaip siūti džinsinio audinio audinį?
Džinsų medžiaga yra įvairių rūšių. Ypač storesnėms audinių rūšims reikia tinkamo požiūrio į siuvimą. Visų pirma, verta pasirūpinti gerai parinktais aksesuarais.
Siuvant iš džinsinių audinių, verta prisiminti naudoti storesnes adatas ir stiprius siūlus. Kalbant apie adatas, tinkamiausios bus tos, kurių skaičius didesnis nei 90, o tikrai storų, užsispyrusių medžiagų atveju – odinės adatos su peiliuku gale. Jie taip pat turi storesnius tinklelius, dėl kurių storesnius siūlus galima lengvai sriegti.
Siuvimas storesnėmis medžiagomis gali sukelti sutirštėjimą, kurį kartais sunku siūti estetiškai ir tolygiai. Mašina paprastai sutrumpina dygsnį, o dažnai siūlės linija šiek tiek keičiasi ir atsiranda kreivumas. Norėdami išlyginti dygsnį, tiesiog padėkite ką nors po mašinos koja, kad ją išlygintumėte - geriausia sulankstyto audinio gabalėlį arba storesnį kartoną. Tada adata eis per sutirštėjimą, netrikdydama dygsnio linijos.
Kai kuriose siuvimo mašinose taip pat yra specialus mygtukas, skirtas laikinai užrakinti presavimo koją tam tikroje padėtyje. Verta juos įsigyti, jei dažnai siuvate iš džinsinių audinių. Puikiai tiks ir dvigubos adatos – jos ypač naudingos siuvant kelnes iš storo džinsinio audinio, bet ne tik.
Velvetas – kaip su juo elgtis?
Susijęs audinys su džinsiniu audiniu yra velvetas. Tai taip pat labai populiari medžiaga, kurios universalumas reiškia, kad iš jos galite sukurti daugybę drabužių. Tai briaunotas medvilninis audinys, rečiau vilnonis, iš kurio siuvamos kelnės, švarkai ir kiti drabužiai. Mūsų pasiūlyme siūlomas velvetas dažniausiai yra medvilnė, medvilnė-poliesteris arba viskozės pluoštas. Tai audinys su triguba pluošto sistema, kuri suteikia jai būdingą briaunotą tekstūrą.
Norint, kad velvetinis siuvimas duotų laukiamą rezultatą, reikia laikytis kelių taisyklių. Visų pirma, prieš pjaustant, medžiaga turi būti nugriauta. Šis audinys, kaip ir dauguma medvilninių audinių, susitraukia dėl sąlyčio su vandeniu. Taigi verta jį nuplauti arba išlyginti lygintuvu su daugybe garų.
Svarbus klausimas pjaustant velvetą yra teisingas šablono išdėstymas ant audinio. Reikėtų prisiminti, kad šiuo atveju svarbi tiesios sriegio kryptis. Atminkite, kad reikia turėti gerai paruoštas žirkles – tikrai aštrias ir tvirtas. Siuvimui galite naudoti universalius poliesterio siūlus, tačiau spynoms reikia naudoti daug storesnius siūlus, kad jie būtų aiškiai matomi.
Velvetą galima skalbti skalbimo mašinoje audinio gamintojo rekomenduojamoje temperatūroje. Išėmę iš skalbimo mašinos arba po rankų plovimo, suplakite ir išlyginkite pluoštus, tada išdžiovinkite pakabintus drabužius. Labai sunku atsikratyti įlenkimų ant šio audinio, todėl drabužių džiovinimo segtukai turėtų būti pritvirtinti nematomose vietose.
Gerai išdžiovinto velveto nereikia lyginti. Tačiau, jei turite jį apdoroti lygintuvu, iš anksto sudrėkinkite medžiagą ir išlyginkite žemoje temperatūroje kairėje pusėje pagal krūvą.